1 / 2
Продавам аудио касети!
99 МКД
Цената е фиксна
05.09.2022 18:11

Велес / Велес

Продавам аудио касети!

YU pop:
-Valentino (1988 god.)-99 ден.

Srpsko (narodno):
-Novica Negovanovic-120 ден.
-Nek uvene ruze (mix-1980 god.)-120 ден.
-Vera Ivkovic (1980 god.)-99 ден.
-Saban Saulic i ansambl Dragana Stojkovica (1984 god.)-99 ден.

Праќам По Карго!!!

Тел. 075/252-113.

Категорија: CD, DVD, VHS Музика, Филмови / Останато

Се продава од:

tome
Потврден огласувач
075252113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам