1 / 4
Set Gumici
900 МКД
22.01.2023 13:02

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Парчињата се изработени од флексибилна гума која обезбедува безбедни заптивки. Може да направи заптивка на масло, воздух, гас и вода.

✅ 419 парчиња.
✅ Пластична кутија за складирање.
✅ Сите облици на гумици
✅ Од најмали до најголеми.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Digitalen kompresor za Avtomobil

1499 МКД

Fluoroscentni Traki

399 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам