1 / 2
Delovi za kompjuteri
1 МКД
Цената не е фиксна
25.04.2022 12:17

Радовиш / Радовиш

Продавам секакви делови за десктоп компјутери од LGA775 и DDR2 ерата,матични плочи 100 ден. парче,непроверени(не знам дали се исправни или не)

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

Јане Василев
Потврден огласувач
071377659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам