1 / 10
"SAMSUNG NV 100 HD" 14,7 mp.топ модел 100 е.
50 €
Цената е фиксна
31.01.2022 07:38

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

10,1-15,0 Мегапиксели

Марка:

Samsung

Продавам топ модел дигитален апарат "SAMSUNG NV 100 HD"14,7 mp.со германска леќа "Schneider-Kreuznach",оптички стабилизатор,оптички зум,голем дисплеј,made in Korea,комплет со кабли,полнач,упатство,оригинална амбалажа,малку користен,гратис 8 gb.SD-HC Kingston....само 50 евра 070/525-040

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

sale
Потврден огласувач
070534700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам