1 / 1
Сервис и монтажа на сателитски антени
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.06.2022 13:36

Гази Баба / Скопје

Servis,montaza i prodazba na satelitski anteni i DRIM-BOX,SERING ZA DRIM -BOX I IPTV

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Сателитски антени

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
071326103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам