1 / 12
FARMERKI broj=58,60,62 sivi i sini
700 МКД
30.04.2022 10:53

Кавадарци / Кавадарци

Tип на облека:

Пантолони

Големина:

>58

Боја:

Сива

farmerki, golemi brojki,....doneseni od germanija
so dokument...so garancija...vo germania cenata mu e 12,99e
broj 58 odgovara za covek otprilika 120 kg
@@@@.....moze po kargo....

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

m
Потврден огласувач
075-540-610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам