1 / 1
Wireless karaoke Mikrofon
500 МКД
Цената е фиксна
04.09.2022 12:24

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

😍WIRELESS KARAOKE MIKROFON😍

☑️CENA 500 DENARI

Za naracka treba ime adresa(Grad) i telefonski broj
Dostavata do doma e +140den
Za 2/4 rabotni dena ke vi stigne

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Се продава од:

oglasnik 0660
Потврден огласувач
071682682
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам