1 / 6
DINGLI - Pojas za polovina
499 МКД
14.04.2022 12:47

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🆕 ДИНГЛИ - Појасот за половина е производ кој е наменет за мажи и за жени. Изработен е од високо квалитетни еластични материјали, материјали за дишење, прилагодливи и подвижни ленти за половината, ленти за рамо за максимална заштита и удобност. Може да се користи и за корекција на држењето на грбот.

✅ Помага при намалување на непријатноста во долниот дел на грбот.
✅ Го подобрува и исправува држењето на грбот.
✅ Прилагодување на затегнатоста на ременот и прицрвртувачите за поголем комфор.
✅ Може да се носи под облека.
✅ Удобен и прилагодлив во сите услови.

⚠️ Може да се пере со ладна вода или во машина па потоа да се исуши.

🚛 Достава низ цела Македонија
📰 Facebook Page: 🔴 Addico Online Store 🔴

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Благосостојба и Wellness

Се продава од:

Addico Store
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Elektricna Pumpa za izvlekuvanje

799 МКД

Tester za pocva 3 vo 1

550 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам