1 / 3
Stan pod kiria od Oktombar do Maj
200 €
04.11.2022 08:24

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2010

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Sedmi Noemvri 44

Se iznajmuvat novi dvosobni stanovi pod kirija I na turisti od po 50m2 I 60 m2 vo centarot na Ohrid vednas do gradsko Sobranije na 80m od ezeroto I kaj Ohridska Banka.
Stanvi se kompletno opremeni so dnevna trpezarija, kujna, spalna, kupatilo, ves masiiina, balkon, klima, internet, lift, parking i tn. Kapacitet 5-6 osobi vo eden stan.
Tel. Viber 075665426

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Milutin
Потврден огласувач
075665426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам