1 / 4
Pojas za polovina
550 МКД
30.08.2022 11:59

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🆕 НОВО- Појас за половина
Производот е изработен од високо квалитетен воздушно пропустлив материјал, пријатен за носење, удобен, флексибилен. Појасот е надополнет со потпори за дополнителна стабилност и правилно држење на телото , а еластичните странични ленти овозможуваат лесно и правилно поставување на појасот како и прилагодување на саканата компресија за поддршка на грбот и половината, одржувајќи ја топлината на телото.

⤵️ Помага при:

✅ Поддршка на грбот и половината
✅ Мускулно истегнување
✅ Болка во долниот дел на грбот
✅ Обезбедува цврста и удобна поддршка за да помогне во ублажувањето на болката во грбот.
✅ Еластични ремени со предно затворање за прилагодлива напнатост и удобност.
✅ Може да се носи под или над облека.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Pojas za polovina

550 МКД

Stegac za Zglobovi

199 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам