1 / 12
CD-DA
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.01.2023 07:10

Гостивар / Гостивар

Kupuvam novi ili polovni kompakt diskovi,isklucivo originalni izdanija,ne bugarski ili rezani.Cena po dogovor.

Категорија: CD, DVD, VHS Музика, Филмови / Музика & CD / Останато

Се бара / Можна е замена од:

MR
Потврден огласувач
070559215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам