1 / 12
Грамофонски плочи / Gramofonski ploci
200 МКД
Цената не е фиксна
28.08.2022 07:32

Велес / Велес

Продавам грамофонски плочи. Плочите се во исправна состојба и одлично зачувани. Се продаваат на парче или како колекција од неколку плочи (по ваш избор).

Доколку нарачате над 5 плочи добивате бесплатна испорака.

Категорија: CD, DVD, VHS Музика, Филмови / Грамафонски плочи

Се продава од:

Бранкица
Потврден огласувач
078393980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам