1 / 12
Ливадски Мед / Livadski Med
500 МКД
02.12.2022 08:36

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

100% природен цветен мед
Собран од: Багрем, Детелина, Чалија
и др. ливадски цветови.
Локација: во близина на Свиланово, Кочанско
Година: 2022
https://www.facebook.com/pcelarstvo.zasovi

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
075935523
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам