Logo

ROLETNI I KOMARNICI

Број на оглас: 3372111 | Објавен на: 15.10.2019, 13:31
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Вид на оглас: Се продава


Izrabotka,montaza i servis na:PVC roletni,ALU.roletni,venecijaner roletni,variolajt zavisi,zebra zavesi,rolo zavesi,Komarnic fiksni, rolo, siber,plise,PVC parapetni daski,ALU nadvoresni okapnici,armonika vrati.

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Igor

Потврден огласувач