1 / 7
Биро
6.000 МКД
20.11.2022 11:04

Аеродром / Скопје

Се продава биро, одлично сочувано. Бирото се расклопува на два дела, со две фиоки. Многу малку користено

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Останато

Се продава од:

Павлина
Потврден огласувач
070234126 072302-304
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам