1 / 7
gumi 205-55-16 m+s CACHLAND
2 МКД
Цената е фиксна
19.05.2022 10:53

Струмица / Струмица

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

205

Висина:

55

Дијаметар:

16

078-333-158 viberpoveke dimenzii na lger

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071 222 776
Испрати Е-маил до огласувачот

gumi 195 65 15 DOUBLESTAR letni

1900 МКД

gumi NEXEN 235-70-16 4x4

5000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам