1 / 12
WI-FI BEZICNO ZVONCE SO KAMERA I ALARM ONLINE
2.500 МКД
Цената е фиксна
15.03.2023 09:32

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

- VODOOTPORNO WI-FI BEZICNO ZVONCE SO KAMERA ZA DNEVNO I IR-NOKNO SNIMANJE NA VIDEO ZAPIS, DETEKCIJA ILI ZVONENJE NA POZELEN ILI NEPOZENEL GOST SO IZVESTUVANJE NA VASIOT MOBILEN TELEFON, DVONASOCEN RAZGOVOR I DR. SPECIFIKACII ZA UREDOT: Резолуција: 1280 * 720 Поле на агол: 166 ° IR LED: 6 * 850мм Wi-Fi: IEEE 802 11 b / g / n Аудио: Двонасочен разговор со откажување на бучава Снимање: Снимање на СД-картичка на уредот (20 секунди) Складирање: 8G / 16G / 32G (не е вклучено) Батерија: Батерии за спецификација на влез AC / 18650 (потребни се три батерии вкупно 6800mAh, редовно работат 6 месеци.) (Не е вклучено) Следење: Копче за уред, Откривање на движење, Далечински приказ во живо Функција за известување: Притисни известувања во рок од 1 секунда Будење на уредот: Во рок од 600 ms Потрошувачка на енергија: Потрошувачка на електрична енергија во мирување 200A, работи 170mA Вклучен пакет: 1 - смарт уред за надворешна врата со поддршка WiFi Откривање на движење. Алармен систем на упад Функција за поддршка на апликации, може да се примени за Андроид, iphone, ipad APP софтвери Подржува видео и аудио разговор во реално време на посетител Функција за поддршка на слика и видео запис Поддршка за ноќно гледање и вградена технологија IR-CUT, достапна дење и ноќе Непропустлива од дожд: може да се инсталира на отворено, и нема потреба да се грижите за тоа е бодоотпорна од дожд. Пакет вклучува: 1 x WIFI смарт уред за пред врата 1 x прибор за прикацување 1 x Налепница 1 x Упатство за лесно користење. - PRAKJAME PREKU KARGO EKSPRES VO SEKOE VREME DO SITE GRADOVI NIZ CELA MAKEDONIJA . 077-735-790 070-607-455

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Безбедност опрема

Се продава од:

INKUBATORI I OPREMA-DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI I VLAGOMERI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

ALARM SO DALECINSKO ZA MOTOR,VELOSIPED,STAN,KUKA I DR

600 МКД

DETEKTOR ZA CAD PRI ZASTITA OD POZAR

600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам