1 / 4
VIDEO NADZOR IP WIFI KAMERI Sony
2.700 МКД
01.02.2022 10:34

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Jienuo Sony Ip Wifi Камери
ЦЕНА 2700 денари (price 45€)

-2MP HD (sony chipset,lens)
-аудио вграден микрофон
-IR ноќна визија
-сензор за движење
-водоотпорна ip67
-подржува onvif/nvr
-аларм нотификација
-меморија micro sd card до 64gb
-следење и контрола од мобилен тел

За нарачка или монтажа контакт
078217892 (viber/whatsapp)
Global Focus - Штип

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

oglasuvac
Stip
Потврден огласувач
078217892
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам