1 / 5
Disko efekt led moving head
90 €
11.06.2022 15:42

Свети Николе / Свети Николе

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi led moving head disko efekti
dmx ili samostojni na zvuk ,za kafici,igroteki,restorani za svadbi i dr.Prakam po kargo niz cela MK.

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078443725
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам