1 / 1
Полнач на батерии
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.11.2021 11:28

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Исправен полни АА И ААА батерии како на слика. Можност за достава по брза пошта

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
071248235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам