1 / 5
Hidroulicni hidraulicni hidriolicen hidraulicen klip klipovi
5 €
14.11.2022 18:51

Прилеп / Прилеп

Pogolem izbor na hidraulicni klipovi so razni golemini i izvedbi
Imam i teleskoski tridelni klipovi vkupna dolzina od poveke od 5 metri

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Пумпи пумпа pumpi pumpa

200 €

Siber ventili ventil шибер вентили вентил

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам