1 / 10
VLECNA SLEP SLUZBA 24/7 ,078-362-292 vo MK i EU,EXTRA CENI!!
7 €
Цената не е фиксна
12.03.2023 13:00

Радовиш / Радовиш

Vrsime sekakov vid na prevoz niz MK i EU po najpovolni ceni:
-avtomobili
- kombe (tovareno kombe)
-gradezni masini
-zemjodelski masini
-traktori
-prikolki i sekakov vid na vozila.
Lokacija: Strumica, javete se ke se dogovorime 078-362-292 ili 070-222-675. Miki.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
078-362-292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам