1 / 12
VLECNA SLEP SLUZBA 24/7 ,078-362-292 vo MK i EU,EXTRA CENI!!
8 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.06.2023 21:26

Валандово

Vrsime sekakov vid na prevoz niz MK i EU po najpovolni ceni:
-avtomobili
- kombe (tovareno kombe)
-gradezni masini
-zemjodelski masini
-traktori
-prikolki i sekakov vid na vozila.
Lokacija: Strumica, javete se ke se dogovorime 078-362-292 ili 070-222-675. Miki.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
078-362-292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам