1 / 3
motordzidka kozna jakna
1.200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.05.2022 21:38

Автокоманда / Скопје

prodavam motordziska kozna jakna ko na slikata so rakavi na vadenje-na patent.nosena e edna godina povremeno ne ostetena i site kopcinja i patenti se vo funkcija.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

slavco
Palmiro Toljati 160
Потврден огласувач
077791601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам