1 / 2
ORGANIZER ZA WC SOLJA---ORGANIZERI ZA NAD MASINA
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.01.2023 10:37

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ORGANIZERI ZA VO KUPATILO
ORGANIZER ZA WC SOLJA
ORGANIZERI ZA NAD MASINA
IZRABOTENI OD METAL KOJ NE RGOSUVA

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Мебел за бања

Се продава од:

$$$...GORAN.....$$$
Потврден огласувач
078678755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам