1 / 3
BLUTUT ZCUCNICI KARAOKE
1 €
13.10.2022 17:29

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Blutut zvucnici
Radio za kola usb sd aux bl
Karaoke mikrofoni
Mp3 play i dr
078233457

Категорија: Музички инструменти и опрема / Останато

Се продава од:

Zzzz
Потврден огласувач
078233457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам