1 / 12
Magacin 125-250m2 do saemot. Dvor+kancelarii
2 €
13.12.2021 13:18

Гази Баба / Скопје

Квадратура:

250 m²

Se izdava magacin do Kumalna higiena. Povrsina minimum 125, moze 175, a maksimum e 250m2. Visina 4m. Povrsinata od 125m2 e izliena so specijalen pod za prehrana.
Nad magacinot ima kancelarii so povrsina od 160m2, so poseben vlez, koi mozaat i posebno da se izdavaat.
Ima 4 wc,po 2 na sekoj sprat. Trofazna struja.
Objektot e renoviran pred 2 godini.

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Pero
Потврден огласувач
070212773
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам