такси компанија бара возачи
1 €
25.05.2022 12:30

Карпош / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Не е важно

Образование:

Основно + Професија

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Такси компанија бара сериозни возачи,со валидни,важечки документи(л.карта,вазачка дозвола и лекарско уверение) кои имаат искуство со работа со систем и повици на процент или рента на нови возила со лиценца tel.078434746

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078434746
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам