1 / 4
Vojnicka jakna - avstriska vojska
3.500 МКД
17.05.2022 15:38

Скопје Центар / Скопје

Тип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

>176

Боја:

Темно зелена

Originalna avstriska vojnicka jakna. Sosema nova.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Се продава од:

procolharumm
Потврден огласувач
070383120
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам