1 / 4
Celicni prsteni - Pricvrstuvaci za mehanicka industrija
599 МКД
09.03.2023 09:52

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Челични прстени - прицврстувачи за механичка индустрија. Изработено од издржлив термички обработен, зацврстен челик со подобрена цврстина на затегнување што држи цврсто и трае.

✔️ Типови на големина: 18.
✔️ Вкупно 225 парчиња.
✔️ Материјал: Зацврстен челик со подобрена цврстина на затегнување.
✔️ Пластична кутија за уредно и лесно чување и идентификација за брз пристап.
✔️ 100% нов и висок квалитет.

⤵️ Сетот содржи:
• 15 парчиња 11мм
• 15 парчиња 16мм
• 15 парчиња 13мм
• 15 парчиња 14мм
• 15 парчиња 16мм
• 15 парчиња 19мм
• 10 парчиња 12мм
• 10 парчиња 19мм
• 5 парчиња 32мм
• 10 парчиња 25мм
• 10 парчиња 22мм
• 10 парчиња 20мм
• 10 парчиња 14мм
• 10 парчиња 20мм
• 15 парчиња 11мм
• 15 парчиња 9мм
• 15 парчиња 8мм
• 15 парчиња 6мм

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Dodaten retrovizor

550 МКД

Dijagnosticki tester

399 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам