1 / 12
TERMOMETAR ZA SPORET, FURNA, PARNO I DRUGO
400 МКД
Цената е фиксна
29.12.2022 10:11

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

- PRODAVAM TERMOMETRI ZA MERENJE TEMPERATURA NA SPORETI, FURNI, PECKI, PARNO RADIJATORI I CEVKI I SEKAKVI DRUGI GREJNI TELA DO TEMPERATURA OD 500c.UREDOT LESNO I BRZO MOZE DA SE NAMESTI NA POSAKANOTO MESTO SO POMOS NA ZAKACALKATA STO SI JA IMA SO NEGO ILI SO POMOS NA MAGNET. - Спецификација:
Име на производот: термометар за шпорет
Материјал: легура на алуминиум
Големина на термометар: 63x63x15mm
Боја: црна + портокалова
Температурен опсег: 0 ℃ ~ 500 ℃
Употреба: Магнетно прикачување
Примена: брзо мерење на температурата на огништето
Погодно за: мерење на температурата на рерната, шпоретот, фурна, котли, цевки, итн. - PRAKAME PO KARGO EKSPRES SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONUJA. 077-735-790 070-607-455

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

INKUBATOR-INKUBATORI I OPREMA - DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

DIGITALEN TAJMER KONTROLER NA 220V-30A VREMENSKO RELE

1400 МКД

ANALOGEN TERMOMETAR SO VLAGOMER SO KALIBRACIJA

800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам