1 / 12
TERMOMETAR ZA SPORET, FURNA, PARNO I DRUGO DO 500c
400 МКД
Цената е фиксна
12.07.2022 07:52

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

- PRODAVAM TERMOMETRI ZA MERENJE TEMPERATURA NA SPORETI, FURNI, PECKI, PARNO RADIJATORI I CEVKI I SEKAKVI DRUGI GREJNI TELA DO TEMPERATURA OD 500c.UREDOT LESNO I BRZO MOZE DA SE NAMESTI NA POSAKANOTO MESTO SO POMOS NA ZAKACALKATA STO SI JA IMA SO NEGO ILI SO POMOS NA MAGNET. - Спецификација: Име на производот: термометар за шпорет Материјал: легура на алуминиум Големина на термометар: 63x63x15mm Боја: црна + портокалова Температурен опсег: 0 ℃ ~ 500 ℃ Употреба: Магнетно прикачување Примена: брзо мерење на температурата на огништето Погодно за: мерење на температурата на рерната, шпоретот, фурна, котли, цевки, итн. - PRAKAME PO KARGO EKSPRES SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONUJA. 077-735-790 070-607-455

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

INKUBATORI I OPREMA-DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI I VLAGOMERI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

TERMOSTAT HIDROSTAT TAJMER ALARM KONTROLER ZA INKUBATOR

3200 МКД

PM2.5 DETEKTOR ZA MERENJE CESTICKI-KVALITET NA VOZDUHOT

1600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам