1 / 3
Екстра DVD плеер!
По Договор
05.03.2023 12:40

Битола / Битола

Продавам DVD плеер 8 инчи екран. Со оригинална футрола која се монтира на автомобилско седиште. Погоден е за користење при патување и излети, користи сопствен полнач, оригинален. Плеерот е скоро нов. За повеќе информации на телефон 076 678 967 во секое време.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Се продава од:

****
Потврден огласувач
075351366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам