1 / 2
Оригинал адаптер-напојување за HP печатач (18W 500mA)
500 МКД
27.11.2022 01:47

Скопје Центар / Скопје

Оригинален адаптер / напојување за HP печатач (18W 500mA 15V 32V)

Како нов! Купен со HP Deskjet 3650

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░ контакт тел,/ viber 𝟬𝟳𝟬 𝟲𝟳𝟬 𝟮𝟮𝟳 ░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Останато

Се продава од:

javi se
Потврден огласувач
.......
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам