1 / 1
Prodavam niva vo blizina na Berovo
1 €
08.06.2023 14:37

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

10000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam niva 10000m2 na vlezot na Berovo Moze da se deli po 1000m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

bazgo
Потврден огласувач
077749333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам