1 / 3
PRODAVAM NOVI USB HUB RAZMNOZUVACI 4 PORT !!!
200 МКД
29.05.2023 15:45

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi nekoristeni kvalitetni usb hub razmnozuvaci INTEL 4 portni. Za pogolema kolicina ekstra cena.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Се продава од:

'
Потврден огласувач
075 69 66 64
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам