1 / 4
Numark Dj IO
120 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.02.2022 20:51

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov Numark Dj IO voopsto ne koristen.

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

Јован
Потврден огласувач
076303603
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам