1 / 2
IPTV
1 МКД
Цената не е фиксна
18.04.2022 10:12

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
НовMAX TV HRT  PINK TV POLARS MEDIA
DIGITALB TRING SKY IT SKY DE SKY UK DIGI TV DIGITURK MOVISTAR ES POLSAT RAI MEDIASET BULSATCOM CANNAL DIGITAL NL SKYLINK  BEIN SPORT VIASAT UA NTV RUSSIA. MNOGU DRUGI PAKETI


076 200 350

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Сателитски антени

Се продава од:

Dreambox
Butel
Потврден огласувач
076200350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам