1 / 11
МИКИ ГПС НАВИГАЦИИ ПРОДАЖБА, СЕРВИС КАРТИ ЗА СИТЕ ГПС УРЕДИ
По Договор
20.09.2022 11:11

Чаир / Скопје

МИКИ ГПС НАВИГАЦИИ
ТЕЛ 078202985

ПРОДАЖБА И СЕРВИС
И ИНСТАЛИРАЊЕ КАРТИ ЗА СИТЕ ГПС НАВИГАЦИИ


ПРОДАВАМЕ ГПС НАВИГАЦИИ ПИОНЕЕР 7инчи ЗА КОЛИ, КАМИОНИ, АВТОБУСИ И ТАХИ ВОЗИЛА НОВИ ВО КУТИЈА СО ПОЛНАЧ, ДРЖАЧ И НАЈНОВИ КАРТИ ЗА БАЛКАН, ЕВРОПА, ТУРЦИЈА, АНГЛИЈА, УКРАИНА РУСИА, БЕЛОРУСИА И ДРУГИ СО МАКЕДОНСКО МЕНИ И МАКЕДОНСКО ГОВОРНО ЗБОРЕЊЕ. И ДРУГИ ЈАЗИЦИ ПО ВАША ЖЕЛБА.


ИНСТАЛИРАМЕ КАРТИ 2022година НАЈНОВИ ЗА СИТЕ ГПС НАВИГАЦИИ :ГАРМИН, ИГО, ПИОНЕЕР,,ТЕРАБИТЕ,НОРТКРОЗ,МИО, МЕДИОН, НАВИГОН, ПРЕСТИГИО, СОНИ, БЕКЕР, ТОМТОМ, И НА СИТЕ ДРУГИ ГПС УРЕДИ..


ИНСТАЛИРАМЕ ЛИЦЕНЦИРАНА ГПС НАВИГАЦИА ЗА КОЛА,КАМИОН И АВТОБУС НА СИТЕ ТЕЛЕФОНИ И ТАБЛЕТИ БЕЗ ДА ВИ ТРОШИ ИНТЕРНЕТ ЗА БАЛКАН,ТУРЦИА ЕВРОПА И ЦЕЛ СВЕТ.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / GPS уреди

Се продава од:

Miki
Skopje, Gjorgi pop hristov 9
Потврден огласувач
078202985
Испрати Е-маил до огласувачот

PROFESIONALEN MAJSTOR ZA KOMPJUTERI-LAPTOPI NA POVIK

0 €

МИКИ ГПС НАВИГАЦИИ ПРОДАЖБА, СЕРВИС КАРТИ ЗА СИТЕ ГПС УРЕДИ

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам