1 / 12
Garnituri od paleti
1 €
30.05.2023 11:26

Аеродром / Скопје

Garnituri za vo dvor komodi plakari klupi fotelji stalazi ogradi i se drugo vrsam i prevoz 078262408 prodazba na paleti 120/100 .220 den

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
078262408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам