1 / 8
MED, MATICEN MLEC, PROPOLIS, POLEN
800 МКД
Цената е фиксна
02.01.2022 17:07

Куманово / Куманово

Prodavam prirodni pcelni proizvodi:
- livadski med,
- maticen mlec,
- propolis kapki i
- polen.


Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Tihomir
Потврден огласувач
070236061
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам