1 / 4
GPS uredi 5 i 7 incni -za AVTOMOBIL i KAMION- NAJeftino
4.500 МКД
5.000 МКД
30.09.2022 09:04

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

www.facebook.com/GPSMacedonia
PRODAZBA ,PREINSTALACIJA ,SERVISIRANjE
ВОЗАЧИТЕ на меѓународните шпедиции знаат зошто !!! OVATION studio
- Преинсталација и средување на вашите навигации (GPS уреди, таблети и мобилни телефони) да работат правилно и како што очекувате од нив!
- Секогаш најнови оригинални податоци за непречено функционирање на вашиот уред
- Додатно внесени околу 12.000 компании во рамките на ЕУ по индустриски зони, паркинг за камиони во ЕУ, царински за корисниците DKW, UTA, EuroWag картички, сите продавници Лидл и Алди низ ЕУ и многу додатоци што се поврзани со превозот ...
- Онлајн 24h VIBER поддршка за сите возачи на меѓународна шпедиција

Imame ogromno iskustvo i znaenje , nudime najbrza i najkvalitetna usluga, koristime najsovremena oprema, upotrebuvame originali i garantirame za sekoja izvrsena usluga

Prodazba na kvalitetni novi 7 i 5 incni GPS navigacii za avtomobili, kamioni, avtobusi, motorcikli...

--Navigaciite se kompletno instalirani so NAJnov i NAJdobar ORIGINALEN softver so NAJnovite i NAJdetalni originalni LICENCIRANI mapi za cela Evropa za 2022 godina

--Navigacii so najnoviot i najdobar profesionalen softver za kamioni so vnesuvanje na site parametri za voziloto kako i drugi korisni opcii

--Kompletno pakuvanje koe sodrzi GPS ured, drzac za na staklo, polnac 12/24v ,USB kabel

VAZNA NAPOMENA !!!
---ZA site GPS UREDI imate 1 god. GARANCIJA
---Bez garancija , 500 den. poevtino od redovnata cena

NAJdobri ceni , poveke modeli - POPUST !!!
5" - 4500 , 5000 denari
7" - 6000 ,6500, 7000 denari

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Навигација

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
078/843-000 076/313-000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам