1 / 8
APARAT ZA KRVEN PRITISOK--NAJKVALITETEN NAJTOCEN
По Договор
30.06.2022 10:25

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nov na pazarot aparat za krven pritisok NAJKVALITETEN NAJTOCEN. Noviiii neodpakovani

Posetete ja nasata Facebook strana stisnete like da bidete vo tek so novite proizvodi

https://www.facebook.com/ElektrikBateriskiLambii/

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарат за мерење притисок

Се продава / Можна е замена од:

Reklama
Потврден огласувач
078678755..
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам