1 / 7
Sony Bluetooth NFC
6.000 МКД
Цената не е фиксна
25.08.2022 14:32

Босилово / Струмица

Уред:

Звучници

Treti po red zvucnik bluetooth 3.0 i NFC. Sony SRS-BTX300 donesen od svajcarija i vo perfektna sostojba. Zvucnikot e nov kupen 300franaka. So mnogu bogat zvuk, Mega bass/dlabok bas so tri opcii na basot! So vremetraenje na baterijata od 8 casa! Tezok okolu 2kila i so jacina od 20wati.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Bluetooth уреди

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
070556019 075468710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам