1 / 2
Angliski i Germanski naucete LESNO i BRZO
600 МКД
31.10.2022 23:16

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Kontakt tel. 078/843-000
-ПОВЕЌЕ НЕМАТЕ ПОТРЕБА ДА ОДИТЕ НА БИЛО КАКВИ КУРСЕВИ - СЕГА МОЖЕТЕ ДА ГИ ИМАТЕ ИСТИТЕ ТИЕ ДОМА, НА ВАШИОТ КОМПЈУТЕР
-Оваа програма е НАЈдобра во својата област со НАЈнови методи и начини на учење

ИСКОРИСТЕТЕ ги многуте ПРЕДНОСТИ за обука во секое ВРЕМЕ и на секое МЕСТО,КВАЛИТЕТНА обука неврзана за предавач
Учењето кое се заснова на компјутер ___Computer - based - self learning - CBT___
НАЈМНОГУ се применува во моментов во целиот СВЕТ,бидејќи ДОКАЖАНО е НАЈУСПЕШНО
ИНВЕСТИЦИЈАТА во софтвер за електронско учење преставува ЕДНОКРАТНА инвестиција ,ЗАШТЕДА на ВРЕМЕ и ТРОШОЦИ
за повеќе месечни рати и патување до местото за обука

НАЈДОБРАТА Aмериканска КОМПЛЕТНА програма за учeње странски јазици со освоени *63* НАГРАДИ(сликa)ПРИЛАГОДЕНА за СИТЕ ВОЗРАСТИ и СТЕПЕНИ на знаење и ЕДИНСТВЕНАТА ПРИЗНАТА програмата што се користи во:
▄C I A▄U.S.State Department ▄U.S.Army▄NASA▄500 најголеми компании▄10 000 училишта(70% од Американските училишта)▄

ПРЕДНОСТА на оваа МУЛТИМЕДИЈАЛНА програма е што учењето е ИНТЕРАКТИВНО и ИНТИУТИВНО , преку ГЛАСОВНО и ВИЗУЕЛНО паметење
Затоа учењето е БРЗО, ЛЕСНО, ЗАБАВНО и УСПЕШНО!!!

17 Странски јазици со повеќе нивоа
DUTCH+ ENGLISH+ FRENCH+ GERMAN+ GREEK+ ITALIAN+ PORTUGUESE+ SPANISH+ SWEDISH+TURKISH

Цената за ЕДНА комплетна верзија со сите јазици- изнесува 600 денари

Категорија: Компјутери / Софтвери / Јазици

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
078/843-000 076/313-000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам