1 / 7
TERMOMETAR ANALOGEN MALECOK DO 300c ZA KAFEMATI I DRUGI URED
500 МКД
Цената е фиксна
14.12.2022 08:55

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM MALI ANALOGNI TERMOMETRI SO KRATKA SONDA SO OBSEK NA MERENJE SEKAKVA TECNOST NA ZAGREVANJE DO 300c.UNIVERZALEN ZA POVEKE NAMENI. - Карактеристики:
Helpе ви помогне да ја мерите совршената температура за вашите капучино, латиња и топло чоколадо.
Мерен опсег од 0 до 300 степен
Може да се користи и за проверка на температурата за месо од печено месо, супи, длабоко пржење итн.
Сондата може да помине низ дупката на клипот и лесно да виси на чашата.
Погодно за разни пригоди.

Отстранувања:
Изработено од супериорен материјал, издржливо за употреба.
Прецизно измерете ја температурата при загревање млеко или турско кафе.
Суштинска алатка во одредени ситуации.

Спецификации:
Боја: сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик
Тип на метар: термометар за покажување на температура на течност и пареа
Мерен опсег: 0 до 300 степен
Дијаметар : 36 мм
Вкупна должина: 42мм
- PRAKAME PREKU KARGO EKSPRES SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA. 077-735-790 070-607-455

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

INKUBATOR-INKUBATORI I OPREMA - DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

DIGITALEN TERMOSTAT KONTROLER NA TEMPERATURAOD -50 DO 90c

1200 МКД

DIGITALEN TERMOMETAR I VLAGOMER SO MIN/MAX MERENJA

500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам