1 / 2
Nad dusek memori pena | Над душек мемори пена | Ekstra Ceni
9 €
02.06.2023 08:41

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Зголемете ја удобноста со над-душеците од нашата програма. Тие исто така можат да го продолжат траењето на вашиот душек.

Ги нудиме следните димензии:

. Дупли .. | Единечни
------------------------------
190 x 140 | 190 x 80
190 x 160 | 190 x 90
190 x 180 |
200 x 140 | 200 x 80
200 x 160 | 200 x 90
200 x 180
------------------------------
Исто така и димензии по ваша желба !

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Dragi
Потврден огласувач
070341321
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам