1 / 8
PREVOZ SO KAMION KIPER SO KRAN
100 МКД
07.12.2022 08:54

Кисела Вода / Скопје

Licencirana firma za prevoz vrsi uslugi so kamion kiper so kran.Prevoz na sekakov vid materijali,pesok,sut i drugi gradezni materijali,i usluga so kran,utovar na masini,baraki,roba na paleti i montaza na reklami.Vrsime prevoz vo Skopje i niz cela Makedonija.
Plakanjeto moze da bide na faktura.
Tel:070/248-721
GORAN

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Се продава од:

GORAN
Потврден огласувач
070248721
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам