1 / 5
Машина за шиење и плетење
200 €
Цената е фиксна
299 €
12.11.2022 11:45

Кичево

Машината за шиење е во исправна состојба доколку машината за плетење не е работена повеќе години, уникатни ретки модели само за колекционери. Има простор за договор за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава од:

Сашо Кузманоски
Потврден огласувач
070661559
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам