1 / 6
PREVOZ SO KOMBE
899 МКД
Денес 13:00

Кисела Вода / Скопје

Vrsime prevoz so kombe na sekakov vid na roba na paleti,selidbi i drugo.Vrsime prevoz vo Skopje i niz cela Makedonija.
TEL:070/248-721
GORAN

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Логистика / Складирање

Се продава од:

GORAN
Потврден огласувач
070248721
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам